Asmmmo TV
Asmmmo Cafe
Asmmmo Enstitü

Luca

2012 YILI SINAV TAKVİMİ

Özel SMMM Sınav Programı

A-B-C GRUBU VE SMMM MESLEKİ YETERLİK SINAVLARINA KATILACAK ADAYLARIN DİKKATİNE
TEMEL EĞİTİM VE STAJ MERKEZİ'NİN DUYURUSUDUR.


1 - Sınav dosyası hazırlayarak; ilk kez sınavlara katılacak olan adaylar; sınav başvuru dosyalarını bağlı bulundukları odaya teslim edecektir .

2 - A – B Grubu adaylar ilk katılacakları sınav için; sınav harcını ilgili banka hesap numaralarına ödeyerek; sınav harcı dekontu, nüfus cüzdanı fotokopisi ve matbu dilekçeyi doldurarak bağlı bulundukları odaya teslim edecekleredir. Matbu dilekçeyi odalardan veya sitemizden edinebilirler.

3 - Daha önce en az bir kez sınava katılması nedeniyle, bilgileri sınav sistemimizde kayıtlı olan, sınava katılma hakları ve süresi bulunan adaylar başvurularını internet yoluyla http://sinav.tesmer.org.tr veya http://www.tesmer.org.tr adresine girerek yapacaklardır. Bu adayların dilekçe ile başvuruları kabul edilmeyecektir. Aday sınava katılmak istediği dersleri seçerek sınav kaydını yapıp, onayladıktan sonra bir daha değişiklik yapamayacaktır. Bu nedenle adayların formu doldurduktan sonra bilgilerini tekrar kontrol ederek onaylamaları daha doğru olacaktır Faks ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

SMMM VE C GRUBU SINAVLARINDA hakkı yada yılı bitmesi nedeniyle , 2 yıl bekledikten sonra ilk kez sınava katılacak adaylar sınav başvurularını odalarına yapacaklardır.

- 2 yıllık bekleme süresinin bitiminden sonra ilk kez SMMM sınavlarına katılacak adaylarının hazırlayacağı evraklar: Sınav dosyası, ikametgah belgesi, Savcılık belgesi, Diploma fotokopisi ve sınav harcı dekontu ile birlikte odalarına başvuru yapacaklardır.

Uyarı : Hesap numaraları KAMPANYA hesabı olduğu için ; sınav bedelleri sadece banka şubelerine bizzat giderek yatırılacaktır. İnternet üzerinden yapılan havale ve EFT işlemi kabul edilmeyecektir.

Not : Hesaplar masrafsızdır havale bedeli ödenmeyecektir.

2012 YILI SINAV TAKVİMİ

Özel SMMM Sınav Programı